Tab Archiver
Google Chrome tarayıcısı üzerinde o anki pencerede açık olan tüm sekmeleri kapatır, sizin belirleyeceğiniz bir isimle kaydeder. Daha sonra kapattığınız tüm bu sekmeleri tek bir tıkla geri getirebilir, çalışmanıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
Blog Yazım - http://blog.asosyalbebe.com/2014/01/tab-archiver-tablerinizi-kaydedin.html
Eklenti Sayfası - https://chrome.google.com/webstore/detail/tab-archiver/...
Github Linki - https://github.com/sedran/tab-archiver

Fıkra Candır
Google Play'de yayınladığım ilk Android uygulamam. Fıkraları çeşitli fıkra sitelerinden crawl ederek toplayıp Netmera üzerinde depolayarak Android uygulaması aracılığıyla kullanıcılara sunuyorum.
Blog Yazım - http://blog.asosyalbebe.com/2013/08/fikra-candir-...
Uygulama Sayfası - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.asosyalbebe.fikralar

Passworder
Passworder, belirli bir algoritma ile verilen herhangi bir dosyayı belirtilen parola ile şifreleyen ve kendisi tarafından şifrelenmiş herhangi bir dosyayı tekrar eski haline geri getirebilen basit bir Java uygulaması. Şifresi kolayca kırılabilen v1.0 ve şifresi henüz kırılamamış olan v2.0 versiyonları mevcut.
Passworder v1.0 - http://blog.asosyalbebe.com/2012/01/passworder-v10.html
Passworder v2.0 - http://blog.asosyalbebe.com/2012/01/passworder-v2-0.html

PhoneBook Beta 1
Telefon numaralarını kaydedip listeleyen, kişiler arasında hızlı bir şekilde arama yapabilen bir Java programı. Sıkıntıdan yazmıştım zamanında fakat sonradan geliştirmedim.
Program: http://www.box.com/s/t79ixngdbgybs9s0j1qc

TaşSayıcı
Online okey oynarken elinizin altında bulundurmak isteyebileceğiniz ufak bir program. Oyunda çıkan-çıkmayan taşları takip edebilmenizi sağlar, eğer unutkanlık gibi bir özelliğiniz varsa.
Program: http://www.box.com/s/bq7iblx4u7q1dmnazqt7
Kaynak Kodu: http://www.box.com/s/f9h3qf5sotahz0augdnk
Blog Sayfası: http://blog.asosyalbebe.com/2011/10/okey-tas-sayma-yardimcisi.html

TheSnakeGame
Üzerinde uzun süre uğraştığım, belki de en çok vakit öldürdüğüm Java programım. Bildiğin yılan oyunu abi. Ama tüm versiyonlarını indirerek programın zaman içerisinde nasıl geliştirildiğini incelemek hoşunuza gidebilir. Özellikle de versiyon 2'deki yılan ile versiyon 3'deki yılan çizimlerini bir incelemenizi tavsiye ederim.
v1: http://www.box.com/s/43p1f6jtryvet7o5kyce
v2: http://www.box.com/s/njgy1jb6rd3i813861vu
v3: http://www.box.com/s/v1okok9avhcujek500o6

Sedran Renamer Beta
Bu program ile belirli bir klasörün içerisindeki bütün dosyaları aynı isim ve farklı numaraları kullanarak isimlendirebilirsiniz. Peki bu ne işe yarar? Güzel hoş görünen bir fotoğraf arşivi yapmanıza demek geliyor ilk aklıma. Devamı:
http://blog.asosyalbebe.com/2011/02/sedran-renamer-beta.html