Bir mim geldi uzuuuun zaman sonra. Özlemişim mimlenmeyi be. Mimi İbrahim yollamış(daha doğrusu yolladı, hatta ben kaşındım ). Şimdi bu mimin beraberinde getirdiği 7 güzel soruya bakalım.

1.Hangi işleri yarım bırakırsın ya da bıraktığın neler var?
Çoğu işimi yarım bırakmam, başladığım işi bitirme taraftarıyımdır. Fakat bir aralar gaza geldiğim oldu, ders çalışmak olsun, yeni bir blogger teması kodlamak olsun, C+, C# veya ASP öğrenmek olsun, böyle işleri çok çabuk sıkılma özelliğimi kullanarak yarım bıraktığım zamanlar oldu.

2.Yakın zamanda kaybettiğin biri var mı?
Kaybettiğim insanlar oldu zaman zaman ancak yakın zamandan kasıt son bir yıl gibi bir süreç ise, Nurettin amca(bir zamanlar babamın patronu) var idi, çocukluğumda çok sevdiğim birisi idi. Bana bisiklet falan hediye etmişti ben küçük bir sıpayken. Onu kaybettim. Allah rahmet eylesin.

3-En ağır bulduğun sana dokunan bir yemek var mı?
Henüz dünyadaki tüm yemekleri tatmadığım için ve uzun zamandır yatılı okullarda okuduğum için herşeyi yiyebiliyorum şeklinde tanımlayabilirim kendimi. Ancak ileride, tatmadığım yemek çeşitlerini de keşfettiğimde, bu soruya geri dönüp özgüvenle cevaplayabileceğimi umut ediyorum.

4.Cinsellik ve Aşk anlamında unutamadığın biri var mı?
Şu ana kadar unutamayacağım birisi girmedi hayatıma. Girenleri çok çabuk unuttum.

5.Çocukken sevdiğin çizgi filmler?
Tom & Jerry ve Bugs Bunny :) Başkasını bilmem başkasını tanımam :)

6.Blogger’a ne zaman kayıt oldun, kim vesile oldu?
İlk blog gönderimin tarihine göre 15 07 2007 tarihinde kayıt olmuşum. Blogger olmama vesile olan pek sevgili Yasin abim'e burdan tekrar teşekkürler. :)

7.Çok paran olursa ne yaparsın?
Para ile alınabilecek şeyleri alır, alınamayacak şeylerin hayalini kurmaya devam ederdim.

Sıra mimi paslamaya geldi. Kim okur bilmiyorum ama okuyan herkese paslıyorum bu mimi. Yazarken bana da selam çakın a dostlar.Saygılar efenim. :)

1 yorum