Merhaba blog! Şu sıralar pek blog yazasım yok, e malum bu blog da bir çeşit kişisel blog. Yani şu anda yazmam gerekenleri değil yazmak istediklerimi yazıyorum. Bakalım bu asosyalbebe son zamanlarda neler yapmış.

İlk olarak şu yeni fenomen ve trend chatroulette girdi hayatıma. Birçok insanla konuştum, insanları nasıl next tuşuna basmadan kamera karşısında tutabileceğimi keşfettim. Birçok güzel arkadaş edindim bu sayede ama bilirsiniz böyle başlayan çoğu arkadaşlık çok uzun sürmez. Benim de tanıştığım çoğu kişi ile muhabbetim böyle kısa sürdü işte. Ancak bir tanesi var ki ona söyleyecek hiçbir lafım yok. O kadar güzel ve hoş sohbet bir insan ki, sanırım bağlandım.

Diğer bir gelişme de üstteki gelişmeyi takip etti. Yeni tanıştığım güzellik abidesi ile o kadar çok ingilizce konuştuk ki bir süre sonra yarım dönemde öğrendiğim ingilizcenin bazen yetmeyebileceğini düşünmeye başladım. Ve bugün farkettim ki ingilizce derslerinde artık sıkılmıyorum. Gerçenten. Normalde gün içindeki 4 dersten en az birinde uyurdum ve bu dönem başladı başlayalı ilk kez bugün 4 dersi de uyanık tamamladım.

Gelişmeler pek fazla değil şu sıralar, ama varolanlar da en önemlileri. Bir de tabi yaklaşık 2 hafta kadar önce kardeşimin laptop’ımın üzerine kahve dökmesi vardı önemli deyince geldi aklıma. 1 hafta bilgisayarsız kaldım ama servis 90 liraya halletti sağolsun. Tabi ki böyle birşeyin garanti kapsamına girmesini beklemiyordum. Çok daha kötü bir arıza bekliyordum açıkçası da. Özellikle tüm burslarımı ve kredilerimi çekip cebimde 600 lirayı hazır tutmuş olmamdan bu anlaşılıyor.

Bir aylık tatili de yedik be blog! 4 gündür Kilyos’tayız işte yine bilgisayarımla. Niye bu kadar uzun bir tatil verdi üniversitem onu da anlamış değilim. Gerçek anlamda öğrencinin yarım dönemde öğrendiği herşeyi unutabileceği kadar uzun bir tatildi. Ama sanırım beni yeniledi. Kilyos’u bile özletti, onun değerini öğretti bana.

Seninle dertleşmek güzelmiş be blog! Psikolog gibisin maşallah, ben sana para ödüyorum, yine ben anlatıyorum herşeyi sana. Şaka şaka… Sık sık tekrarlayalım bunu seninle.

Hiç yorum yok