Yeni bir trend diyorlar. Ben de yeni gördüm, biraz yazılanları okudum, sonra denemeye başladım ve aynen dedikleri gibi olduğunu gördüm. Biraz deneyimlerimi aktarmak istedim, gördüklerimi paylaşarak.

Chatroulette nasıl bir site? Şöyle, chat yapmak için giriyorsunuz bu siteye, play tuşuna basıyorsunuz ve site o anda online olan bilmem kaç bin kişiden birisini rastgele karşınıza çıkarıyor. Eğer beğenmezseniz next tuşuna basıyorsunuz, karşınıza rastgele başka birileri geliyor.

Link de arada kaynasın : http://www.chatroulette.com/

Öncelikle karşınıza ne gibi birşey çıkacağını gerçekten bilemiyorsunuz. Hortlak maskesi takmış bir adam da çıkabilir karşınıza, penisini açmış kameraya doğru sallandıran bir öküz de. Direk tipinize bakıp sen Türk müsün diyen yurdum insanına da, are you gay diyen yabancı oğlanlara da denk gelebilirsiniz. Ben her türlüsüne denk geldim. Herkesi öldüreceğim diyen ve Usame Bin Ladin maskesi takmış bir çocuğa da rastladım, 5-6 kişilik Hacettepeli öğrenci grubuna da rastladım.

Açıkcası kimisine göre pek iç açıcı olmayan bu site benim biraz hoşuma gitti. Çok büyük can sıkıntılarında belki birazcık yüzümü gülümsetebilir. Ayrıca ingilizcenizi de geliştirirsiniz bakın benden söylemesi.

5 yorum

 1. kısaca gayet boş beleş bi şey

  YanıtlaSil
 2. her yerde oldugu gibi sapıklar çok. Niye aile fitresi gibi bir sey koymazlarki daliymotion daki gibi :D

  YanıtlaSil
 3. girdik gördük saçmalak bişey herkes almış eline oynuyo mide bulandırıcı camfrog varken bu tip sitelere ihtiyaç yok bence (:

  YanıtlaSil
 4. özgür bir site çok beğendim

  YanıtlaSil
 5. Popüler bir sohbet ve video portalından çok kullanıcıların ülke farkı olmaksızın bir araya gelmesi internet ortamının büyüklüğünü buradan anlayabiliriz.

  her nekadar kişisel bloglar ( http://chatrulette.blogspot.com/ ) resmi sitesini destekleyici içerik üretmeye çabalasalarda sosyal medya bu konuda daha üstündür

  YanıtlaSil