Gecenin bir saatinde internette dolaşırken rastladığım birşey kısa süreli de olsa bir mutluluk yaşattı bana. Asosyalbebe için logo tasarımı yapmaya çalıştığım sıralardı. Asosyalliği araştırıyordum ki karşıma aşağıdaki resim çıkıverdi. Yaşadın oğlum asosyal dedim kendi kendime. :)
Resimde şunlar yazıyor;
"Evlilik hazırlığı yapan genç kızlar daha çok asosyal(sosyal olmayan) erkekleri tercih ediyor. Çünkü gelin adayları, bu tip erkeklerin evlerine bağlı olacağını ve kendilerine daha fazla vakit ayıracağını düşünüyor. Uyumlu evlilikleri inceleyen araştırmalar, asosyal erkeklerin sosyal kişiliğe sahip erkeklere göre daha uyumlu evlilik yaptığı gerçeğini ortaya koyuyor. Davranış Bilimleri Enstitüsü başkanı uzman pisikolog Emre Konuk, kadınların ayrıca ev içinde sıcakkanlı ve anlayışlı, ancak başkalarına karşı seviyeli ve mesafeli bir eş istediklerini de dile getirdi."4 yorum

 1. Hiç katılmadığım bir haber olup gerçeği yansıtmamaktadır.Kim araştırmışsa yanlış araştırmış:D Asosyal insan toplumun her alanında dışlanmaya mahkumdur .Evliliğe gelince evlenme şansları ise çok düşüktür.Evlilik boyunca insan olunmalı sanal yaşanmamalı :D yani uzun lafın kısası "Et ete değmeli"

  YanıtlaSil
 2. @cayan

  "Et ete değmeli" sözünün konuyla alakasını açabilirmisin acaba? Ben anlayamadım mazur gör lütfen. Bu kelime daha çok cinsel anlamda kullanılıyorda.

  YanıtlaSil
 3. şöyle ki :

  Emre Konuk, kadınların ayrıca ev içinde sıcakkanlı ve anlayışlı, ancak başkalarına karşı seviyeli ve mesafeli bir eş istediklerini de dile getirdi."

  buna dayanarak söylenmiş bir sözdü ki sen de doğru anlamışsın...

  YanıtlaSil
 4. Yerine uygun bir cümle olmamış, anlamsız

  YanıtlaSil