Mim vazgeçilmezlerim asosyalbebe.comMim bana pckolog'dan gelmiş. O pcdostu'nu mimlemiş ama ben bu blogdan cevaplıyorum. Benim vazgeçemeyeceğim pek fazla şey yok ama belirli şeyler de olmazsa olmazlarım. Mesela flash belleklerim her zaman yanımda olmalı, anahtarlık gibi taşırım onları gittiğim her yere. Flash bellek içinde ise mutlaka taşınabilir bir web tarayıcı bulundururum. Evimdeyken internetimden vazgeçemem kesinlikle, internetim kesildiği zamanlarda bunalıma girdiğimi herkes bilir. PCKolog gibi ben de internette facebook ve google'dan vazgeçemem. Eğer bir dizüstü bilgisayarım olsaydı o da vazgeçilmezlerimden birisi olacaktı ama yok. Sanırım geriye kalan çoğu şeyden de vazgeçebilirim.
Mim bana pckolog'dan gelince, emrezeytin blog yazmayı bırakınca, serdarca da tatile çıkınca benim mimleyecek pek bir tanıdığım kalmıyor, ben de kimseyi mimlemiyorum kardeşim :)

Düzeltme: Adaşım Serdar tatilde olduğu halde mimi cevaplayabileceğini söyleyince pek sevindirik olmuş bir şekilde mimi yolluyorum :)

Hiç yorum yok