asosyalbebe.com - hepsi grubu gülçin solo albümÜlkemizde ne işler dönüyor artık aklım ermiyor bazı şeylere. En kutsal değerlerimizden biri olan arkadaşlık bile üç kuruşluk şöhret için satılabiliyor demek. Hepsi Grubunu pek dinlemem ama nasıl bir grup olduklarını, grup üyelerini ve bazı şarkılarını bilirim. Yakın zamanda gruptan grubun en sevilen üyelerinden biri olan Gülçin'in ayrıldığını duymuştum. Önceleri normal gelmişti bana, evleneceği için grubu bıraktı demişlerdi bana. Az önce gördüğüm haber ise şok etkisi oluşturdu üzerimde ve konuyu biraz araştırmama neden oldu. Gülçin arkadaşlarını dubai'de tatildeyim yalanıyla kandırmış, arkadaşları onu dubai'de sanarken o Türkiye'ye gelmiş. Arkadaşları onun Türkiye'ye geldiğini medyadan öğrenince aralarındaki bağlar kopmuş. Bu olaylı ayrılışın ardından da Gülçin hanım şu sıralar kendi solo albümünü çıkarmak için çalışmalara başlamış.
Arkadaş satmak bu kadar kolay demek ki. Meşhur olana kadar bu 3 güzel arkadaşı kullanıp sonra da böyle yalanlarla kandırarak onları yok saymak... En azından biraz daha insancıl yollarla ayırabilirmiş grup ile yollarını.
Arkadaşım, sırdaşım diyeceğimiz insanları seçerken ne kadar dikkat etmemiz gerekiyor daha? Bu devirde kimseye mi güvenmememiz gerekiyor yoksa?
Ancak işin güzel tarafı ise diğer Hepsi Grubu elemanlarının yaptıkları konuşmalarda söyledikleri. Gülçin'in ayrılmasının kendilerini daha da güçlendirdiğini, yollarına üç kişi olarak devam edeceklerini söylemişler. Bazı insanlar güçlükleri kendilerine birşeyler katarak yenmesini biliyorlar. Herkeste olması gerek bir özellik bu da.

Hiç yorum yok