Merhaba arkadaşlar, her şeyin sanal ortama taşındığı gibi alışveriş olayı da sanal ortama taşındı, taşınmaya devam ediyor. Özellikle de giyim-kuşam, ayakkabı-potin falan filan. Bir İngiltere, bir ABD, bir Almanya kadar olmasa da e-ticaretin piyasadaki payı hızla artıyor. Bunu şuradan da anlayabiliriz; tüm marka ve mağazalar kendi ürünlerini sattığı siteleri açıyorlar, henüz açmayanlar da bu pazardan uzak kalmamak için hazırlık yapıyorlar. Kendi ürünlerini satan markaların yanında markafoni, lidyana vb. gibi çok fazla markadan ürün satan büyük şirketler de mevcut ve kargo ile Türkiye’nin hatta dünyanın neresinde olursanız olun adresinize gönderiliyor hem de iade, değiştirme gibi imkânlarla birlikte. Hizmette sınır kalmıyor yani.

İlaveten fiyatları, modelleri, bedenleri stoklara göre değişkenlik gösterebiliyor.


Burada bir sıkıntı aklınıza geldi mi? En ucuzu hangisi? Ya da bedenini bulamadığınız bir elbisenin başka bir sitede bedeni var mı? Ve ya başka renkleri bu sitede kalmamış başkasında var mı acaba?
Buna çözüm olarak şöyle bir girişim var. Bu sitelerdeki ürünleri tek bir sitede, kampanyasokak.com’da bir arada. Aradığınız ürünü dilediğiniz fiyat aralığı, istediğiniz marka ile filtreleyebiliyorsunuz.


Bu sayede aradığınız ürüne siteden siteye gezmeden hepsine bir arada ulaşabiliyorsunuz. Markafoni, Enmoda, Morhipo gibi sitelerden Kadın giyim’den erkek kaban’a çocuk ayakkabı’ya Kozmetik’ten donunuza varana kadar herşey elinizin altında.

Hiç yorum yok